Вбивство Гандзюк: Порошенко вчергове тікав від активістів через чорний хід

  5 Березня, 2019 15:58
  Активістам вдалося "піймати" президента на виході з приміщення та поставити запитання, але відповіді вони так і не почули.

  У вівторок, 5 березня, в Дніпрі президент Петро Порошенко відмовився заходити на захід у приміщення через головний вхід, аби таким чином уникнути зустрічі з активістами, які вимагали відповісти на питання: "Хто замовив Катю Гандзюк?".

  Про це говориться у повідомленні на Facebook-сторінці спільноти.

  Зазначається, що ті, кого пов’язують із вбивством Катерини, – чиновники Андрій Гордєєв та Євген Рищук – обидва партійці "Блоку Петра Порошенка" і обидва залишаються на посадах.

  "Так от, пан президент знову втік. Знову втік на чорний хід і через нього знову намагався вийти з заходу. Але активісти його все одно зустріли. Порошенко і його оточення бачили і плакати, і наших людей, і питання почули, але швидко втекли в машини, – говориться в повідомленні. – Але ховатись довго не вийде. Бо ми продовжимо переслідувати Порошенка, поки Гордєєв та Рищук не будуть звільнені з посад та не будуть позбавлені влади, щоб їм легше було потрапити на лаву підсудних".

  Про інцидент у себе на сторінці в Facebook написав і волонтер Роман Сініцин: "Цим людям не заплатили грошей за питання, вони прийшли самі, як приходять в інших містах і приходитимуть і далі. Бо питання розслідування вбивства Каті і питання політичної відповідальності замовників – це питання їхньої власної безпеки. І того, в якій країні вони далі житимуть".

  Нагадаємо, Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року в лікарні, де перебувала три місяці для лікування після того, як її облили кислотою 31 липня. 

  Наразі підозру в організації вбивства активістки оголошено главі Херсонської обласної ради В’ячеславу Мангеру. Як заявили в прокуратурі, він заплатив за вбивство активістки, зокрема, базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист.

  Порошенко вже не перший раз тікає через чорний хід від активістів, які вимагають покарання злочинців. Так, відповідним чином він заходив до ЦВК 3 лютого, у день подачі документів для реєстрації кандидатом у президенти.

  Теги : вбивство Порошенко акція протесту Андрій Гордєєв Роман Сініцин Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів