Важливу для ЄС поправку про геїв не включили в новий Трудовий кодекс

  5 Листопада, 2015 13:27
  Ця поправка є принциповою для надання Україні безвізового режиму.

  Верховна Рада провалила розгляд норми нового Трудового кодексу щодо заборони дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

  Ця норма є обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для українців.

  Підтримали норму лише 117 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

  Проект Трудового кодексу взагалі не включав норми про трудову дискримінацію за різними ознаками, в т.ч. за ознакою сексуальної орієнтації.

  Через це спікер Ради запропонував депутатам підтвердити можливість розгляду такої поправки під час підготовки Трудового кодексу до другого читання.

  Текст поправки від імені парламентського комітету з євроінтеграції, МЗС та міністерства юстиції зачитала народний депутат та голова комітету Ірина Геращенко.

  На словах "сексуальної орієнтації" в залі здійнявся галас, було чути несхвальні вигуки. У підсумку поправку не прийняли.

  Нагадаємо, новим кодексом забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці (за расою, статтю, політичними/релігійними переконаннями, віком, станом здоров'я, сімейним станом тощо). Також роботодавцю під час відбору працівників заборонено висувати будь-які вимоги дискримінаційного характеру або вимагати від осіб інформацію, не пов'язану з професійною діяльністю.

  Теги : гомосексуалізм трудовий кодекс дискримінація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів