Вартість паркінгу на Михайлівській площі в Києві складе 2,3 млрд грн бюджетних коштів

  20 Квiтня, 2016 17:14
  Активісти заявляють, що КМДА не виноситиме на громадське обговорення виділення 2,3 млрд грн міських коштів на будівництво паркінгу.
  Проект паркінгу на Михайлівській площі
  Проект паркінгу на Михайлівській площі

  Активісти спільноти "Київ, яким він має бути", заявляють, що вартість паркінгу на Михайлівській площі складе 2,3 млрд гривень бюджетних коштів, а сам проект, за документами, не потребує громадського обговорення.

  При цьому наголошується: "Проходження департаментами КМДА постанови міського голови "Про реконструкцію Міхайлівської площі з будівництвом підземного паркінгу у Шевченківському районі" підтверджують кілька незалежних джерел, а до його повного узгодження залишилося зібрати кілька підписів".

  Зазначається: "Документ готується за дорученням заступника мера Олександра Спасибка і найцікавішими в ньому є такі пункти з пояснювальної записки:

  • усі роботи будут виконані за рахунок бюджетних коштів, згідно з та в межах показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва;
  • орієнтовна кошторисна вартість реконструкції Михайлівської площі з будівництвом підземного паркінгу становитиме 2,3 млрд грн (8,5% від бюджету Києва на 2016 рік – ред.);
  • проект не потребує громадського обговорення".

  Як відомо, паркінг передбачається будувати в охоронній зоні об'єкту світової спадщини ЮНЕСКО "Софія Київська", де будь-яке будівництво потребує висновку організації, з якою, за словами активістів, попередня робота не проводилась.

  Нагадаємо, заступник глави КМДА заявив, що депутати Київради не передавали в оренду жодних ділянок на Трухановому острові.

  Теги : Київ КМДА незаконна забудова паркінги
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів