В УПЦ КП спростували інформацію про відкладення Томосу

  11 Жовтня, 2018 12:53
  За словами речника Київської патріархії, обговорення питання Томосу для створення незалежної української церкви продовжується.

  Поширювані раніше новини про відкладення розгляду питання надання Українській православній церкві (УПЦ) автокефалії є неправдивими.

  Про це повідомив речник Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря) у своєму Twitter.

  За його словами, у Стамбулі протягом другого дня засідання Синоду в середу, 10 жовтня, відбувалося заслуховування звіту Екзархів, котрі нещодавно перебували у Києві.

  "Їм ставили питання. Обговорення продовжиться сьогодні (11.10), архієпископ Даниїл сказав, що після цього слід очікувати офіційні повідомлення. Поширювані "новини" про "відкладання" – фейк", – написав він.

  На своїй сторінці у Facebook він також зазначив, що журналісти спитали Австрійського митрополита Арсенія про Томос ще до початку розгляду "українського питання".

  "Бо його спитали зранку, до доповіді Екзархів і до того, як, власне, в Синоді розпочалося обговорення української теми (яке продовжиться ще й 11 жовтня). Тож митрополит ніяк не міг до розгляду питання вже заявити про рішення, що справу нібито "відклали". Але комусь не терпиться терміново зробити "першу шпальту з сенсаційним заголовком", – пояснив речник Київської патріархії.

  Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Синод Вселенського патріархату вирішив поки що відкласти ухвалення рішення щодо надання Українській православній церкві автокефалії.

  Теги : УПЦ КП Зоря автокефалія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів