В Україну заборонили ввезення російського підручника, де Київ назвали "столицею РФ"

  8 Серпня, 2018 13:49
  Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора.

  Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ "Видавництво "Арій" та ТОВ "Якабу Трейд" у видачі дозволу на ввезення з території Росії двох книг, у яких присутня пропаганда держави-агресора.

  Про це сказано в повідомленні відомства.

  Так, відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України. 

  Зокрема, у підручнику М.А. Гацкевича "Английский язык для школьников и абитуриентов: топики, упражнения, диалоги", який мало намір завести в Україну ТОВ "Видавництво "Арій",  у текстах для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії, а також фальсифікуються інші історичні факти.

  Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора.

  Зазначається, що в іншій книзі – "Шпионки. 12 женщин, рискнувши всем", на ввезення якої Держкомтелерадіо не дав дозволу ТОВ "Якабу Трейд", присутні ознаки пропаганди держави-агресора, зокрема, її силових структур.

  Нагадаємо, Служба Безпеки України припинила на одному з поліграфкомбінатів України друк мап РФ з тимчасово окупованою територією АР Крим

  Теги : Росія пропаганда підручники
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів