В Україні за три роки зросла кількість ув'язнених в СІЗО

  13 Квiтня, 2018 14:51
  Лише у Київському (Лукьянівському) СІЗО чисельність ув'язнених збільшилася на 200 осіб.

  Державна кримінально-виконавча служба заявляє про значне збільшення кількості ув'язнених осіб і переповненість слідчих ізоляторів.

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  "Зокрема з 2016 року загальна чисельність осіб, взятих під варту, та засуджених (далі – ув’язнені) у слідчих ізоляторах та установах виконання покарання зросла з 16 616 осіб до – 19 278, тобто більше ніж на 2600 осіб", – йдеться у повідомленні.

  Зокрема, у Київському (Лукьянівському) СІЗО за аналогічний період чисельність ув'язнених збільшилася на 200 осіб.

  Зазначається, що це створює труднощі у забезпеченні ув’язнених передбаченими чинним законодавством належними умовами, що призводить до незабезпечення всіх ув’язнених індивідуальними спальними місцями.

  Так, повідомляється, що Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби вирішено у зв'язку зі зростанням чисельності ув'язнених у Київському СІЗО встановити додаткові спальні місця і провести перерозподіл окремих категорій ув'язнених по інших камерах.

  Причинами зростання чисельності ув’язнених називають збільшення кількості осіб, кримінальні справи яких знаходяться у провадженні судів.

  Нагадаємо, раніше омбудсмен Людмила Денісова ознайомилася з умовами утримання в’язнів у Лук'янівському СІЗО. Слідчий ізолятор виявився переповненим та не всі ув’язнені забезпечені окремим ліжком.

  Теги : СІЗО ув’язнення Лук'янівське СІЗО
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів