В Україні з кожним роком збільшується число постраждалих від правоохоронців

  13 Квiтня, 2018 18:01
  У 2015 році було зафіксовано 1217 звернень до медустанов через тілесні ушкодження з боку правоохоронців, в 2016 році – 1666.

  У 2017 році 2386 осіб звернулися до медичних установ через тілесні ушкодження, які вони отримали під час проведення тортур з боку правоохоронців.

  Така статистика була отримана Експертним центром з прав людини (ЕЦПЛ), у результаті дослідження, проведеного спільно з представниками Національної поліції і офісу омбудсмена.

  Кількість звернень до медустанов в зв'язку з тілесними ушкодженнями збільшується з кожним роком. У 2015 році було 1217 таких звернень, у 2016 році – 1666.

  По регіонах найбільше всього людей постраждало від рук співробітників правоохоронних органів в Херсонській та Харківській областях.

  За словами експертів ЕЦПЛ, правоохоронці зазвичай використовують тортури для отримання певних відомостей від затриманого або ж з метою одержання неправомірної вигоди. Найчастіше співробітники правоохоронних органів застосовують тортури для розкриття адмінправопорушень і інших дрібних порушень.

  Нагадаємо, Національна поліція використовує соціально незахищених осіб, щоб покращувати свої показники.

  Теги : МВС правоохоронці національна поліція статистика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів