В Україні водії їздитимуть за європравилами

  17 Червня, 2016 10:26
  Більшість нововведень торкнеться вантажного і пасажирського транспорту.

  Уряд планує суттєво змінити автомобільне законодавство, пишуть ЗМІ.

  Зазначається, що відповідний проект закону, який передбачає внесення змін до деяких законів і підзаконних актів, що регулюють транспортну галузь, вже подано в парламент.

  Україна в рамках Асоціації з ЄС, взяла на себе зобов'язання запровадити низку європейських транспортних регламентів. Більшість нововведень стосуватимуться вантажного і пасажирського транспорту.

  Зокрема, йдеться про встановлення реєструючих пристроїв на автотранспорті та пристроїв, що обмежують швидкість, про організацію робочого часу водіїв, кваліфікацію осіб, задіяних у перевезеннях, про перевірку технічного стану авто.

  Згідно з документом, техогляд пропонується проводити раз на два роки, а для авто з салону - через 4 роки після першої реєстрації. Таксі та "швидким" техогляд потрібно буде робити щорічно.

  За відсутність документа, що засвідчує про технічний огляд, водіїв штрафуватимуть на 340 гривень, а якщо не допоможе - забиратимуть права.

  За словами експертів, черги на СТО можуть спровокувати відродження корупційних схем. Відповідно до нововведень, наприклад, ТО можуть не проходити авто, що беруть участь у гонках, або "антикваріат", за який цілком можна видати старі ВАЗи.

  Теги : євростандарти авто водії дорожній рух правила дорожнього руху
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів