В Україні створено Національну поліцію

  7 Листопада, 2015 09:10
  З 7 листопада закон "Про міліцію" визнаний таким, що втратив силу.
  Фото з відкритих джерел

  В Україні створено Національну поліцію і ліквідовано міліцію.

  Ці зміни відбулися з набуттям чинності закону "Про Національну поліцію".

  Також з 7 листопада закон "Про міліцію" визнаний таким, що втратив силу.

  Судовий батальйон міліції "Грифон" переходить в підпорядкуванні від МВС до Державної судової адміністрації.

  Територіальні органи поліції утворюються в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, містах, районах у містах як юридичні особи публічного права в межах граничної чисельності поліції і коштів, визначених на її утримання.

  Поліцейський при спілкуванні з громадянами зобов'язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред'явити службове посвідчення.

  На службу в поліцію зможуть бути прийняті повнолітні громадяни України, які володіють українською мовою, з повною загальною середньою освітою, що відповідають вимогам МВС про рівень фізичної підготовки.

  Діяльність поліції спрямовується і координується урядом через міністра внутрішніх справ.

  Поліція наповнює і підтримує в актуальному стані бази даних, що входять в єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ.

  Поліцейські мають право здійснювати перевірку документів і опитування громадян, поверхневу перевірку, огляд і зупинку транспортного засобу, проникнення в житло громадян, поліцейську опіку.

  Крім того, поліцейські можуть застосовувати спецзасоби і вогнепальну зброю.

  До 31 грудня 2016 року поліції дозволяється використання службових посвідчень, бланків, печаток, штампів, логотипів та емблем міліції та Міністерства внутрішніх справ.

  Нагадаємо, 4 листопада Кабінет Міністрів призначив керівником Національної поліції радника міністра внутрішніх справ Хатію Деканоїдзе.

  Теги : поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів