В Україні працюють 489 відділень поліції

  7 Листопада, 2015 17:35

  В Україні розпочала свою роботу Національна поліція, вже призначені на посади працівники чергових частин і слідчі, які виконують свої обов'язки у повному обсязі.

  Про це повідомили у Департаменті комунікації МВС.

  Як зазначається у повідомленні, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві повноцінно функціонують понад 700 відділів і відділень поліції.

  У повідомленні йдеться про те, що з метою виконання вимог Закону "Про Національну поліцію", Міністерством внутрішніх справ та керівництвом Національної поліції вжито низку необхідних заходів.

  "В тому числі, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві відповідно до повноважень, визначених законом, повноцінно функціонують 217 відділів поліції та 489 відділень поліції. Крім того, для забезпечення прийому та реєстрації заяв про вчинення злочинів та організації відповідного реагування призначено працівників чергових частин територіальних органів поліції", - підкреслюється в повідомленні.

  З початку доби 7 листопада вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян. Кожне з них розглядається уповноваженим працівником Національної поліції відповідно до вимог законодавства, додали в МВС.

  Нагадаємо, в Україні 7 листопада набув чинності Закон "Про Національну поліцію". Водночас Закон "Про міліцію" визнаний таким, що втратив силу.

  Теги : поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів