В Україні почали виготовляти власний автомат "Малюк"

  17 Вересня, 2015 13:52
  Нове творіння українських зброярів вже незабаром може опинитися на озброєнні української армії.

  Розробники нової української штурмової гвинтівки нового покоління "Малюк" і потенційні споживачі підписали угоду про початок виробництва дослідної партії зброї, повідомило "Еспресо.TV"

  Відзначимо, що штурмова гвинтівка "Малюк" з самого початку повинна була стати модернізацією найпоширеніших в Україні автоматів АКМ і АК-74. Але його перетворили на щось нове і не схоже на радянську, застарілу стрілецьку зброю.

  "Малюку" істотно обрізали ствол і забезпечили системою "буллпап". Ця система передбачає знаходження магазину з патронами і ударно-спускового механізму ззаду, від висунутого вперед, спускового гачка. У АКМ і АК-74 спусковий гачок був розташований за магазином з патронами – це негативно впливало на точність стрільби, оскільки гвинтівка була погано збалансована.

  "Малюк" українські зброярі оснастили трьома планками Picatinny, на які можна встановлювати оптику, приціл, рукоять і різні інші пристосування. Магазин у "Малюка" українським військовим не доведеться витягати за допомогою всього зап'ястя, оскільки для цього вистачить одного пальця - натисніть на кнопку, і він випаде сам.

  Нова штурмова гвинтівка буде зручна для лівші і правші і має меншу віддачу. Військовослужбовець буде мати можливість швидко знімати гвинтівку з запобіжника і перезаряджати. Вага автомата становить 3,2 кг.

  Виробництво автомата для армії буде розгорнуто на ДП "Красилівський агрегатний завод", що дозволить розширити продуктову лінійку підприємства і створити нові робочі місця.

  Зовні штурмова гвинтівка схожа на гібрид ізраїльського автомата "Тавор" і АКМ.

  Відзначимо, що раніше в Україні з системою "буллпап" працювало лише підприємство "Форт", що виготовляє за ліцензією ізраїльського "Тавора" штурмові гвинтівки "Форт-221" і "Форт-224", які дуже схожі з "Малюком".

  Теги : зброя Малюк автомат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів