В Україні хочуть заборонити в'їзд польському депутату, який розтоптав прапор УПА

  20 Березня, 2018 21:28
  Депутати Львова вимагають вжити заходи проти польського парламентаря.

  Львівська облрада вимагає від МЗС України та СБУ заборонити в'їзд депутатові польського Сейму Роберту Вінницькому, який розтоптав прапор УПА та спалив портрети Романа Шухевича і Степана Бандери на мітингу під посольством України у Варшаві.

  Про це йдеться у зверненні на сайті облради.

  "Особливо цинічним виглядає те, що зазначені дії відбулися за участю депутата Сейму Республіки Польща Роберта Вінницького, який вчинив наругу над символом національно-визвольної боротьби України - червоно-чорним прапором і розтоптав його перед камерами. Враховуючи це, ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо від Міністерства закордонних справ України та СБУ негайної і жорстокої реакції. Зокрема, вважаємо за необхідне оголосити згаданого депутата Сейму Республіки Польща персоною, небажаною для перебування в Україні", - йдеться у зверненні.

  Нагадаємо, 19 березня польські націоналістичні організації провели під посольством України у Варшаві антибандерівський захід. Українське диппредставництво звинуватило польських націоналістів у антиукраїнській пропаганді.

  Теги : Польща Львівська область Роберт Вінницький
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів