В Сімферополі вшанували Сталіна та відкрили йому пам'ятну дошку

  8 Травня, 2015 17:27
  За офіційним поясненням, дошка встановлена в пам'ять про прибуття Сталіна до Сімферополя для участі в Ялтинській конференції 4-11 лютого 1945 р.

  В окупованому Росією Сімферополі напередодні річниці Депортації кримськотатарського народу встановили пам'ятну дошку Йосипу Сталіну, передає QHA.

  Дошку встановили на фасаді будівлі Кримського республіканського комітету КПРФ (вул. Долгоруковська, 10-а). За словами першого секретаря місцевої організації КПРФ Олега Соломахіна, меморіальна дошка встановлена в пам'ять про прибуття Сталіна до Сімферополя для участі в Ялтинській конференції 4-11 лютого 1945 р.

  У заході взяли участь близько 300 осіб, в основному, це були люди старшого покоління і школярі. Учасники тримали в руках портрети Сталіна і прапори КПРФ.

  Крім цього, було встановлено великий стенд із зображенням Сталіна з написом: "Слава великому Сталіну". Запрошений оркестр виконував військові композиції.

  Також на місці відкриття були присутні співробітники поліції. Перед початком заходу була пронесена копія прапора перемоги, після чого члени Союзу Радянських офіцерів пройшлися маршем.

  Під час урочистих виступів одна з присутніх на заході жінок почала вигукувати: "Сталін - кат!" Прихильники Сталіна почали суперечку з жінкою, після чого правоохоронці відтіснили її від учасників заходу.

  Нагадаємо, в Росії набирає обертів вшанування Сталіна. Особливо стараються прихильники КПРФ. Так, в Липецьку бюст диктатора встановили просто серед міста, біля офісу місцевих комуністів. Але невдовзі його облили рожевою фарбою.

  Теги : кпрф сталін симферопіль
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів