В СБУ відреагували на заяву Гриценка щодо прослуховування: Таких дій не здійснювали

  7 Лютого, 2019 10:48
  Водночас в СБУ готові вивчити усі обставини правопорушень щодо кандидатів, та для цього просять написати заяву і додати матеріали.

  Служба безпеки України не прослуховує кандидатів у президенти.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написала речниця СБУ Олена Гітлянська.

  Кілька кандидатів у президенти, зокрема Анатолій Гриценко, звинуватили СБУ у прослуховуванні.

  Однак, відповідає Гітлянська, таких дій відомство не вчиняло.

  "Розуміючи, що з наближенням виборів кількість подібних безпідставних заяв може збільшуватись, хочемо одразу поставити всі крапки над "і": Служба безпеки України з відповідальністю заявляє, що жодних дій, оперативно-розшукового або процесуального характеру, які б обмежували права і свободи осіб, зареєстрованих кандидатами в президенти, не здійснювала", – наголосила речник СБУ.

  Водночас представниця СБУ додає, що Служба безпеки вивчатиме усі обставини, що можуть свідчити про можливі порушення щодо кандидатів, та для цього мають отримати від потерпілих відповідні заяви і матеріали.

  Нагадаємо, голова виборчого штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка, позафракційний народний депутат Віктор Чумак заявив, що у штабі кандидата знайшли пристрої для прослуховування.

  Нардеп продемонстрував виявлені пристрої, висловивши сумнів, що їх могла встановити якась приватна правоохоронна структура.

  Теги : СБУ вибори Анатолій Гриценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів