В СБУ обіцяють в стислі терміни встановити і затримати замовника нападу на Гандзюк

  5 Листопада, 2018 17:48
  У відомстві також зазначають, що поки що не отримали матеріалів справи.

  Служба безпеки України обіцяє зробити все можливе для того, щоб в максимально стислі терміни встановити і затримати замовника нападу на активістку і співробітницю Херсонської мерії Катерину Гандзюк.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ на сторінці в Facebook.

  "Ми поділяємо бажання громадськості щодо швидкого завершення розслідування, але при цьому переконані, що справа має бути розслідувана повно, всебічно і об'єктивно. Служба має передати до суду беззаперечні докази причетності до вбивства всіх фігурантів справи. Запевняємо, що співробітники СБУ зроблять все можливе аби у максимально стислі терміни встановити та затримати замовника цього зухвалого злочину", – повідомляє СБУ.

  У Службі безпеки також зазначають, що поки що не отримали матеріалів справи.

  За даними відомства, справа не має жодних обмежень, передбачених Законом "Про державну таємницю", окрім обмежень, передбачених статтею 222 КПК України, яка регламентує порядок, межі та спосіб розголошення даних досудового провадження.

  Як повідомлялося раніше, Національна поліція виконала всі необхідні слідчі дії у справі Катерини Гандзюк і передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України.

  Теги : СБУ Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів