В РФ готують виведення з ладу станцій українських мобільних операторів на території "ЛДНР"

  26 Березня, 2016 19:56
  ГУР Міноборони повідомляє, що Росія виділить 25 млн рублів на пропаганду в "ДНР".
  Фото з відкритих джерел

  Адміністрація Путіна ухвалила рішення виділити 25 млн рублів "міністерству зв’язку "ДНР" на придбання телекомунікаційного обладнання для Донецького обласного радіотелевізійного передавального центру, а також станцій-ретрансляторів Тореза та Горлівки.

  Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

  "Встановлено чергові факти підривної діяльності військовослужбовців Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ, РФ), Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ, направлені на знищення української інфраструктури зв’язку та домінування російської пропаганди в інформаційному просторі територій сходу України", - йдеться у повідомленні.

  Наголошується: "З огляду на корумпованість керівництва "ДНР", відповідальність за цільове використання коштів покладено на начальника Центру інформаційного протиборства полковника ЗС РФ К. Карпова".

  Крім того, за даними розвідки, 24 березня на спільній нараді за участю директора "народного" оператора мобільного зв’язку "Фенікс" у "ДНР" Резніченка було ухвалено рішення щодо цілеспрямованого виведення з ладу базових станцій українських операторів стільникового зв’язку, розташованих на тимчасово окупованих територіях Донбасу та поблизу лінії розмежування.

  "Це змусить місцеве населення відмовитись від послуг українських компаній на користь "Фенікса" та дозволить російському командуванню проводити систематичні акції пропаганди, повністю контролювати розмови і повідомлення місцевих жителів, а також отримувати комісійну винагороду за "залучення нових абонентів", - підкреслили в ГУР МОУ.

  Раніше повідомлялось, що Росія готує кібератаку проти українських ЗМІ.

  Теги : Путін Росія ДНР Донецьк Україна мобільний оператор Торез ГУР України
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів