В поліції Донеччини служитимуть поліцейські, які не пройшли переатестацію

  10 Квiтня, 2016 13:04
  Через недоукомплектованість поліція Донеччини прийме на роботу поліцейських, які не пройшли переатестацію.

  Керівник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін заявив, що через недоукомплектованість до лав правоохоронців області будуть зараховані досвідчені поліцейські, які не пройшли переатестацію.

  "Люди, які планують акції протесту проти цього, не до кінця розуміють ситуацію, що склалася нині в правоохоронній системі, та не заглиблюються у ті процеси, що відбуваються. Некомплект поліції Донеччини в середньому складає 30%, в прифронтовій Авдіївці, наприклад, сягає 70%, підрозділи працюють без вихідних. А черги до зони АТО просто немає", — йдеться в заяві.

  При цьому Аброськін зазначив, що "на сьогодні жоден з поліцейських, хто недобрав бали під час атестації, не виявив бажання служити на Донеччині".

  Водночас він наголосив, що "поліцейських, які замішані у корупції, до Донецької поліції не візьмуть під будь-яким приводом".

  Нагадаємо, глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що поновлення на посадах працівників МВС, які не пройшли переатестацію, зведуть нанівець реформу міністерства.

  Теги : АТО В'ячеслав Аброськін донецька область поліція переатестація Авдіївка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів