В Одеський порт "завітав" американський ракетний міноносець

  9 Жовтня, 2015 15:33
  Доки всі кораблі чорноморського флоту РФ біля Сирії, в Одесу прибув бойовий корабель ВМС США.
  Фото: dumskaya.net

  Американський ескадрений міноносець (есмінець) із керованою ракетною зброєю DDG-78 USS "Porter" із дружнім візитом зайшов сьогодні вранці в Одеський порт.

  Бойовий корабель ВМС США пришвартувався біля нового причалу Карантинного молу і пробуде там декілька днів, повідомляє одеське видання "Думская".

  Характеристики корабля. Есмінець був побудований у 1996-1998 роках і відноситься до типу "Арлі Берк". Його повна водотоннажність - 8915 "довгих" тонн, довжина - 153,92 м, ширина - 20,1 м, осадка - 9,4 м з гідроакустичною станцією. Рухається він на чотирьох газотурбінних установках потужністю 108 тис. кінських сил. Екіпаж - 337 осіб, у тому числі 23 офіцера.

  Озброєний корабель двома пусковими установками системи "Іджіс" із 29-ма (носова) та 61-єю (кормова) осередками для ракет. Ці осередки можуть "заряджатися" крилатими ракетами "Томагавк", протичовновими ракетами RUM-139 ASROC та зенітними ракетами, які в тому числі здатні перехоплювати балістичні цілі.

  Окрім того, на "Портері" є дві здвоєні пускові установки для пуску протикорабельних ракет "Гарпун", протичовнові торпеди, 127-мм артилерійська установка та дві шестиствольні зенітні артустановки "Фаланкс". Управління вогнем автоматизоване.

  Варто відзначити, що есмінець "Портер" брав участь в іракській війні 2003 року, а також в антипіратській операції в Сомалі.

  Також додамо, що прибуття американського есмінця до Одеського порту відбулось на тлі опустілого окупаційного чорноморського флоту Росії – практично всі боєздатні кораблі покинули військово-морську базу в Севастополі і знаходяться біля Сирії.

  Теги : Одеса есмінець одеський порт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів