В Одесі стартувала міжнародна велогонка Odessa Grand Prix

  1 Серпня, 2015 12:59
  У перегонах взяли участь команди з Білорусі, Румунії, Азербайджану, Ізраїлю, США, а також три українські професійні команди, збірна команда України та команди з Києва, Миколаєва, Львова, Одеси, Полтави і Харкова.

  Після старту гонщики виїхали з міста на Київську трасу, прямуючи через вулиці: Рішельєвську, Велику Арнаутську, Розумовську, автовокзал, Грушевського і Ленінградське шосе.

  Повернення гонщиків до міста планується через Автовокзал, далі - вулицями: Розумовською, Старопортофранковською, Малою Арнаутською, Пушкінською та Дерибасівською.

  Дистанція гонки - 168 км. Рух у місті та на частині Київської траси у зв`язку зі змаганнями обмежено, по трасі гонки - закрито.

  Перетинати трасу гонки дозволено тільки перпендикулярними вулицями після того, як проходить остання машина гонки: вул. Буніна, Жуковського, Успенською, Троїцькою, Катерининською, Преображенською, М`ясоєдовською, Косвєнною і Канатною. У зв`язку з цим змінено маршрути руху міського транспорту.

  У другий день – 2 серпня – змагання пройдуть в історичному центрі Одеси. Зокрема, гонщики мають подолати 13 кілець, по 11 кілометрів кожне.

  Нагадаємо, що в травні українець Сергій Лагкуті завоював перше місце в міжнародній велогонці в Москві.

  Теги : Одеса велосипеди
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів