В Одесі невідомі "кинули" тітушок, зібравши на проплачений мітинг

  11 Лютого, 2019 09:28
  Мітингувальники вийшли на підтримку неіснуючого кандидата, а самі організатори не з’явилися.

  В Одесі невідомі жартівники зібрали сотні людей на мітинг за неіснуючого кандидата у президенти. Мітингувальникам обіцяли заплатити за "роботу", але самі організатори в підсумку не прийшли і залишили охочих заробити ні з чим.

  Як повідомляє 048, за кілька днів до того в групах студентів у Viber та на сайтах оголошень усім бажаючим пропонували "попрацювати" за 1 тис. гривень.

  Треба було постояти на мітингу на підтримку певного кандидата в президенти, називалося навіть його ім’я – Сергій Філатов. Охочих помітингувати не збентежило те, що такого кандидата не існує.

  Коли у призначений час біля пам’ятника Дюку зібралися сотні "мітингувальників", виявилося, що організатори не прийшли. Телефоном вони спочатку радили присутнім покататися на фунікулері, а невдовзі повідомили, що "кандидат провалився в каналізаційний люк і помер".

  Особливо засмученим виявився чоловік, який привів із собою 270 "мітингувальників" – адже за кожного залученого обіцяли додатковий бонус.

  Слід зазначити, у Києві також відбувся подібний розіграш. Так, натовп людей прийшов підтримати неіснуючого кандидата. Відео масштабного пранку опублікував Уткін ТВ.

  Теги : мітинг тітушки президентські вибори пранкери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів