В Одесі День Перемоги пройшов спокійно - міліція

  9 Травня, 2015 16:01
  Активісти ж помітили численну групу з георгіївськими стрічками, а також із комуністичною символікою.

  В Одесі офіційні урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги пройшли спокійно, як повідомили в МВС. Самі ж одесити пишуть, що в центрі міста була помічена численна група проросійських мітингарів із георгіївськими стрічками.

  "До забезпечення громадського порядку під час проведення урочистостей в Одесі було залучено 1,5 тис. працівників міліції та представників громадських формувань", - повідомили в міліції.

  Водночас було затримано кілька людей, які в футболках з портретом Степана Бандери з`явилися в місці, де зібралися люди з червоними прапорами. "Їх доставили до райвідділу. Пояснили, що не потрібно провокувати інциденти і відпустили", - заявили в міліції.

  У свою чергу, як написала прес-секретар Одеської організації "Правого сектора" Варвара Черноіваненко у Facebook, міліція затримала двох активістів "ПС": одного - за футболку з написом "Бандера", другого – "за прояв неповаги до комуністичної символіки".

  За даними Черноіваненко, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка (на Алеї слави) була помічена група людей з чорно-помаранчевими стрічками, які нарочито вигукували: "Слава Донбасу!", на вулиці Дерибасівській - невідомі з червоними прапорами з серпом і молотом. 

  У соціальних мережах одесити пишуть, що численна група проросійськи налаштованих громадян, скандуючи: "Геть з Одеси, бандерівські біси!", "Геть Хунту!" тощо, пройшли від Алеї слави до Куликового поля. На їхньому одязі були георгіївські стрічки.

  Теги : Одеса 9 травня день перемоги міліція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів