У Москві знайдено мертвим відомого опозиціонера

  13 Сiчня, 2016 10:17
  Володимир Прибиловський писав книги, в яких викривав КДБ, ФСБ та Путіна.
  У Москві за невідомих наразі обставин помер опозиційний публіцист Володимир Прибиловський.

  Про це у своєму ЖЖ повідомив співавтор Прибиловського по книзі "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна", дисидент Юрій Фельштинський.

  "Мені щойно повідомили, що мій співавтор книги "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна" був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. Жодною додатковою інформацією наразі я не володію", – написав Фельштинський.

  Прибиловський народився в 1956 році. В радянські часи переслідувався КДБ. Першим переклав з англійської (нелегально) повість Оруелла "Скотний двір" та навіть написав її умовне продовження.

  З кінця 1980-х років – відомий журналіст та активіст. Президент інформаційно-дослідницького центру "Панорама", з 2005-го – керівник довідково-аналітичного та бібліографічного сайту "Антикомпромат".

  У 2007 році проти Прибиловського було порушено кримінальну справу про розголошення держтаємниці. Мався на увазі нібито витік інформації з правоохоронних органів у справі про вбивство в квітні 2005 року колишнього начальника Московського УФСБ Анатолія Трофімова та його дружини. Тоді було вилучено чернетки книги Прибиловського "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна", а також заготовки до книги "Соратники Путіна".

  Теги : Путін КДБ смерть книга дисидент
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів