В Молдові з цінними доказами затриманий поплічник "Гіві"

  29 Травня, 2015 14:09
  В нього, зокрема, вилучені мапи, документи та флешки з даними щодо дислокації військ ДНР.

  СБУ та спецслужби Молдови затримали "Академіка" - соратника відомого терориста "Гіві". Терорист був "узятий" в Кишиневі після прибуття російським літаком.

  "Академік" - мешканець Одеси. Влітку минулого року пройшов підготовку в одном із таборів бойовиків під керівництвом ГРУ РФ. Йому навіть надали звання "старшого лейтенанта".

  З серпня 2014 року він командував батареєю у складі "1-ї окремої батальйонно-тактичної групи "Сомалі", відомої як група "Гіві". Координував вогонь по силах АТО на позиціях поблизу Донецького аеропорту, Сніжного, Іловайська, Дебальцевого та Авдіївки.

  В нього вилучені паспорт громадянина України, документи, які доводять його участь у боях на боці терористів та кілька комплектів військової форми з шевронами групи "Сомалі" та ЗС РФ.

  Також в нього виявлені топографічні карти Донецької області та району Амвросіївки із зазначенням дислокації сил АТО, космічний знімок полігону з нанесеними орієнтирами, два флеш-накопичувачі з відомостями щодо окремих військових формувань ДНР.

  "Академіка" вже доставили в Україну.

  Теги : СБУ молдова Сомалі Гіві
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів