В Міноборони розповіли про терміни та особливості нової мобілізації

  12 Сiчня, 2016 20:31
  Призивати почнуть з кінця лютого.

  В міністерстві оборони вже прийняли рішення про проведення сьомої хвилі часткової мобілізації. Її проведуть наприкінці лютого - на початку березня.

  Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на джерело в міністерстві оборони.

  "У будь-якому випадку нам необхідно поміняти 40 тис. осіб, покликаних під час четвертої хвилі у січні-квітні минулого року", - зазначило джерело.

  З цієї кількості до 20 тис. осіб планується залучити на короткострокові контракти строком до півроку.

  "Це будуть люди, які були раніше мобілізовані і вже отримали певну військову спеціальність. Зараз ми проводимо роботу з військкомами, щоб вони залучали таких людей на службу. Інша ж частина - приблизно 20-25 тис. людей, будуть призвані", - розповів співрозмовник видання.

  Система підготовки мобілізованих буде змінена для того, щоб не заповнювати військові частини "гарматним м'ясом".

  "Рядові будуть призиватися в одні навчальні центри, сержанти - в інші, а офіцери будуть направлятися на курси підготовки при вищих військових навчальних закладах. Кожна військова частина повинна визначитися з конкретною кількістю спеціалістів, які потребують заміни. Згідно з рознарядкою, люди будуть направлені у визначені бригади, де пройдуть коротке бойове злагодження, щоб якомога швидше влитися в колектив", - пояснив співробітник військового відомства.

  За його словами, під час сьомої хвилі будуть призиватися представники винятково військових спеціальностей: інженери, танкісти, артилеристи, механіки-водії, оператори-навідники.

  Вони повинні опинитися у військах приблизно у квітні-травні для того, щоб вчасно змінити своїх попередників з четвертої хвилі. 

  Теги : мобілізація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів