В мережі показали, як розкішні маєтки миколаївських суддів знищили чорноморський пляж

  13 Червня, 2018 11:04
  За словами геолога, через таке втручання сильно розмило сусідню ділянку берега на захід.

  Десять суддів Миколаївського обласного суду побудували вілли на громадському пляжі на одному з чорноморських курортів. В результаті піщаний пляж був знищений, а сусідню ділянку берега сильно розмило.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив геолог Юрій Верба, опублікувавши відповідні фото.

  "Десять суддів Миколаївського обласного суду захотіли і побудували свої розкішні вілли прямо на громадському пляжі. Море відразу показало своє ставлення до цього неподобства – зруйнувало їм паркани і закидало розкішні газони піском з уламками цих цегляних парканів", – написав він.

  Геолог також зазначив, що через таке втручання сильно розмило сусідню ділянку берега на захід.

  "Тоді наші грамотні судді знайшли гранично безграмотного проектувальника берегозахисту і тепер замість пляжу маємо суцільний бетонний ящик з ракушкою там, де відновити піщаний пляж було дуже просто і з меншими витратами. Плюс до всього через таке втручання сильно розмило сусідню ділянку берега на захід. Як то кажуть, розум має межу, але дурість безмежна", – резюмував він.

  Нагадаємо, раніше Велика палата Верховного Суду поновила на посаді суддю Подільського райсуду Києва Наталію Неганову, котру було звільнено за арешти активістів Євромайдану.

  Теги : Миколаїв судді будівництво пляж
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів