В Криму готуються масштабні теракти-провокації

  21 Сiчня, 2016 17:26
  Після терактів планується звинуватити і дискредитувати Україну та кримських татар перед світовим співтовариством.

  Спецслужби Росії готують терористичні акти на території окупованого Криму.

  Про це заявив командир Міжнародного миротворчого батальйону їм. Джохара Дудаєва Адам Осмаєв на прес-конференції.

  Терористичні акти повинні відбутися на Куйбишевському та Центральному ринках Сімферополя, а також на трасі Сімферополь - Ялта на Ангарському перевалі.

  Можуть бути диверсії в Севастополі і на Керченській переправі.

  В період з 4 по 9 січня 2016 року на територію Криму прибули 4 групи по 5-7 людей, які проходять службу в СОБР "Терек" і готувалися на базі міжнародного центру Сил спеціального призначення в місті Гудермес.

  Після терактів планується звинуватити і дискредитувати Україну та кримських татар перед світовим співтовариством.

  Буде розіграний сценарій із затриманням так званих терористів, у яких в мобільних пристроях будуть знайдені докладні плани і схеми, а також номери телефонів лідера громадянської блокади Криму Ленура Іслямова і лідера кримських татар, уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

  В Сімферополі на підприємстві "Русфлаг" випускається атрибутика ІГІЛ, а також символіка батальйонів ім. Джохара Дудаєва і Шейха Мансура для того, щоб використовувати її при звинуваченнях.

  Він не виключив, що цю символіку буде знайдено при можливих обшуках в офісах громадських організацій та осіб, які не підтримують анексію Криму і виступають проти неї.

  Відповідаючи на запитання про те, звідки надійшла така інформація, прес-офіцер Міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва Аміна Окуєва зазначила, що ця інформація надходить з кола людей Рамзана Кадирова, з батальйону "Терек", від людей, які перебувають на території Криму, і від представників європейських структур.

  Окуєва також повідомила, що дану інформацію було передано силовим структурам України. Учасники прес-конференції вважають, що можливі провокації можуть стати приводом для початку наступу на сході і півдні Україні.

  Теги : Крим провокації теракти
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів