В Криму Аксьонов оголосив "режим воєнного часу"

  14 Грудня, 2015 08:53
  На півострові критична ситуація з питною водою.
  Фото з відкритих джерел

  "Влада" анексованого Криму оголосила режим надзвичайної ситуації у зв’язку з незабезпеченням населення питною водою. Як у воєнний час, окупанти зажадали примусово передати адміністрації міста Судак свердловини, які належать п'яти місцевим підприємствам.

  Про це заявив самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов.

  "У режимі надзвичайної ситуації приймаємо протокольне рішення, яке зобов'язує передати свердловини з метою забезпечення населення питною водою. По відношенню до тих, хто перешкоджає, по режиму воєнного часу, порушуємо кримінальні справи за нанесення шкоди республіці Крим, тут же вводити тимчасову адміністрацію і свердловини все-одно передавати муніципалітетам. Якщо рішення штабу з НС не буде виконано, прошу органи внутрішніх справ виставити охорону біля цих свердловин і проводити примусову передачу свердловин", - заявив Аксьонов.

  Зазначимо, що вода з материкової частини України забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Ця вода використовувалася для поливу сільськогосподарських угідь. Після анексії Криму Росією навесні 2014 року подача води по каналу була припинена.

  Теги : Крим сергій аксьонов надзвичайна ситуація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів