В КМДА заявляють, що Труханів острів нікому в оренду не передавали

  10 Квiтня, 2016 15:33
  Заступник глави КМДА заявив, що депутати Київради не передавали в оренду жодних ділянок на Трухановому острові.

  Заступник голови Київради Олексій Резніков на своїй сторінці в Facebook заявив, що під час минулої каденції Київради депутати не передавали в оренду жодних ділянок на Трухановому острові.

  Крім того, Резніков наголосив: "У цій каденції наш депутатський міський корпус також не приймав таких рішень" та додав, що "навіть звернення існуючих спортивних баз були заморожені до проведення перевірки створеною депутатською комісією".

  "Позиція мера, КМДА і депутатів єдина і однозначна: Труханів острів – це місце відпочинку всіх киян і гостей міста", - підкреслив заступник голови Київради.

  Водночас нардеп Леонід Ємець заявив, що "з понеділка, як запрацює канцелярія Парламенту, піде низка дуже офіційних запитів до Кличка і КМДА про те, хто і як давав оренду, та до прокуратури - про бабло і зв'язки під час оформлення тої самої оренди".

  Як відомо, 9 квітня користувачів соцмережі обурив пост Маші Симович про те, що вона "хапнула" шматок Труханового острова і планує його роздавати в оренду, а також образливі висловлювання дівчини про бійців АТО.

  Зазначимо, що згідно з даними ресурсу youcontrol.com.ua, які публікують у мережі, угода, ймовірно, оформлена фірмою ТОВ "Релакс-Ейр" (Relax-Air), яку заснували Ганна-Марія Симович та громадянин РФ Єгор Привалов.

  Теги : КМДА Труханів острів Ємець
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів