В Києві кардинально зріс рівень злочинності - очільник столичної поліції

  27 Травня, 2016 11:20
  Останнім часом суди встановлюють більш високі застави для злочинців, що обмежує їх у діях, зазначає керівник київської поліції.

  Кількість пограбувань у Києві зросла приблизно на 60%, а крадіжок побільшало на 80%, порівняно з минулим роком.

  Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко в інтерв'ю газеті "День".

  "Багато хто пов'язує це з переатестацією, яка нібито спричинила звільнення старих фахівців. Але це не так: зростання злочинності почалося 2013 року. А, наприклад, грабежів - навіть 2012-го. Зростанню злочинності сприяє, перш за все, погіршення економічного становища", - сказав він.

  Ситуацію, за його словами, ускладнює й нинішній Кримінальний кодекс: він став більш лояльним, та більш терпимо ставиться до запобіжних заходів. Багато затриманих виходять під не дуже великі застави.

  "Війна теж вплинула на зростання злочинності. У тилу побільшало зброї. Ну і, природно, Київ, як і будь-яка столиця, притягує криміналітет", - зазначив Крищенко головні причини зростання злочинності.

  Але зараз суми застав збільшуються: якщо торік за викрадення транспорту заставу встановлювали в 50-80 тисяч, то цього року суд нерідко встановлює заставу і в мільйон, і в півтора мільйона.

  "Це дає можливість обмежити затриманих у діях, і вже зафіксовано деяке зниження: наприклад - 130 угонів у березні проти 216 у лютому", - зауважив він.

  Начальник київської поліції також зазначив, що тяжких тілесних ушкоджень і вбивств значно менше, ніж минулого року. "І вбивства ми розкриваємо в 90% випадків", - запевнив він.

  Теги : Київ крищенко крадіжка пограбування злочинність
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів