В Кабміні розгорівся гучний скандал з приводу юридичної назви окупованого Криму

  23 Листопада, 2015 16:07
  В одному з документів територія півострова означена як "Кримський федеральний округ".
  Фото з відкритих джерел

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сподівається, що Генпрокуратура притягне до відповідальності винних у підписанні контракту з "російською" назвою Криму.

  Йдеться про контракт річної давнини на постачання електроенергії на півострів, де в документі записано, що постачання відбувається в "Кримський федеральний округ".

  "Як прем'єр-міністр я призначив службове розслідування щодо підписання сумнозвісного контракту на постачання електроенергії АРК. За результатами цього службового розслідування було з'ясовано, що підписаний контракт містив норму про постачання електроенергії не в АРК України, а в якийсь незрозумілий "Кримський федеральний округ". Матеріали перебувають у Генпрокуратурі. Я сподіваюся, що ГПУ завершить розслідування і притягне осіб, винних у підписанні, до відповідальності", – йдеться в заяві Прем’єра.

  Як відомо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин переконував, що контракт на постачання електроенергії до Криму не містив формулювання "Кримський федеральний округ".

  НагадаємоПорошенко пропонує Кабміну розглянути питання припинення вантажного транспортного сполучення та товарообігу з окупованим Кримом.

  Теги : Крим ГПУ демчишин Кабінет Міністрів Арсеній Яценюк скандал
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів