В Іспанії відбудуться збори Світового конґресу українців

  25 Липня, 2015 09:40
  В Іспанії відбудуться Річні загальні збори Світового конґресу українців (СКУ), в рамках яких поговорять про протидію російській дезінформації.

  Загальні збори СКУ намічаються на 11-13 вересня цього року і пройдуть у Мадриді.

  Протягом трьох днів учасники Річних загальних зборів підсумують діяльність СКУ за 2014 - 2015 рр. та накреслять шляхи на майбутнє щодо координації діяльності українців усього світу в підтримці України, протидії російській дезінформації та зміцненню світової мережі СКУ.

  У програмі також - хода і мітинг “Світове українство з Україною”.

  Також повідомляється, що особи, які зробили значний внесок у популяризацію творчої спадщини та вшанування Тараса Шевченка за межами України, будуть нагороджені ювілейною відзнакою СКУ “200 років з дня народження Тараса Шевченка”.

  Окрім того, відбудеться концерт з нагоди 70-річчя поселення українців у Іспанії та 10-річчя заснування складової організації СКУ - Українськa громада Іспанії за права, честь і гідність українців.

  Довідка: Світовий конґрес українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 млн українців.

  СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 34 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

  Теги : Іспанія
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів