В "Держінвестпроекті" під керівництвом Каськіва вкрадено 2 млрд грн

  13 Травня, 2015 23:25
  Отримані держкошти в основному використовували для купівлі валюти, акцій і часток у статутних капіталах українських підприємств.
  Владислав Каськів
  Фото з відкритих джерел
  Владислав Каськів

  МВС проводить досудове розслідування за статтями "розкрадання державних коштів" і "легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом" за фактом діяльності службових осіб "Держінвестпроекту", який очолював Владислав Каськів.

  Про це у своєму Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

  Встановлено, що службові особи "Держінвестпроекту", за попередньою змовою групою осіб, із службовими особами ДП "Державна інвестиційна компанія", ТОВ "Боржава резорт", ТОВ "Біоннік Девелопмент", ТОВ ТД "Борисфен", ДП "Національний проект" та інших підприємств - в 2012-2013 роках заволоділи коштами в сумі близько 2 млрд грн.

  Гроші були виділені з держбюджету, а також інвестованих Китайською народною республікою для реалізації національних проектів України.

  Як повідомив глава МВС, отримані держкошти в основному використовували для купівлі валюти, акцій і часток у статутних капіталах українських підприємств.

  Одержувачі кредитів були раніше так чи інакше пов'язані з керівництвом "Держінвестпроекту", у тому числі з його главою Каськівим.

  Також Арсен Аваков заявив, що МВС поки оприлюднить не всю інформацію по розслідувані справи.

  Теги : розслідування МВС Арсен Аваков розкрадання держкошти Держінвестпроект
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів