В адміністрації Порошенка пояснили, чому він підписав бюджет з "підводними каменями"

  5 Сiчня, 2016 16:50
  Президент відчував відповідальність за соціальні витрати та виконання зобов’язань перед МВФ.

  Стало відомо, чому президент Петро Порошенко все ж таки підписав держбюджет-2016, незважаючи на деякі вади цього законопроекту.

  Про це йдеться у коментарі адміністрації президента, який є у розпорядженні "Української правди".

  Порошенко, згідно відповіді, усвідомлював недоліки держбюджету, але від підписання цього документу залежали "зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій та інших соціальних видатків громадянам України, а також виконання зобов’язань перед МВФ для продовження плідної співпраці з макроекономічної стабілізації в країні".

  В адміністрації запевнили, що якнайскоріше запровадження електронної перевірки декларацій чиновників є однією з ключових складових політики президента та важливою умовою візової лібералізації.

  Також Порошенко закликав уряд та громадських активістів забезпечити невідкладне функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції, а також завершити процес повного формування його персонального складу, в тому числі призначення керівництва.

  Нагадаємо, 4 січня нардеп Віктор Чумак звернув увагу на пункт у прийнятому бюджеті, "про який ніхто не чув в залі": декларування всіх активів в електронному вигляді відклали до 1 січня 2017 року. Без виконання ж цього пункту отримання безвізового режиму неможливе.

  Виявилось, що автором поправки до бюджету про відтермінування запровадження електронних декларацій до 2017 року був депутат від "Волі народу" Андрій Деркач.

  Як відомо, Голова парламенту Володимир Гройсман виступає за скасування норми в законі про держбюджет на 2016 рік, відповідно до якої на рік відкладено введення електронного декларування доходів чиновників.

  Теги : Держбюджет-2016 електронне декларування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів