Уявна спецоперація Грицака: "вбивця" Бабченка сам здався СБУ

  31 Травня, 2018 13:31
  Служба безпеки України нічого не знала про замах на журналіста, який готувався, і жодних слідчих дій з цього приводу не проводила.

  Людина, найнята для вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка з власної ініціативи повідомила Службі безпеки України (СБУ) інформацію про злочин, що готується, і його замовника.

  Про це на своїй сторінці в Facebook заявив волонтер Родіон Шовковшитний.

  "Вбивця" Бабченка – мій друг. Власне, те, що він пішов у СБУ – це і є та велика перемога, у якої сьогодні було так багато батьків", – написав Шовковшитний ввечері у середу, 30 травня.

   

   

  До цього у правоохоронних органів не було жодної інформації про замах на журналіста, який готувався, стверджує Шовковшитний.

  Волонтер вказує на неузгодженість заяв правоохоронців, через яку ризикували життям як сам Бабченко, так і людина, найнята для його "вбивства". Окремо підкреслюється непрофесіоналізм нардепа Антона Геращенка, чиї розповіді "про хліб і вбивцю за дверима в коридорі, взагалі не в'язалися з версією дружини і фото з трупом в центрі кімнати".

  Шовковшитний посміявся також над генпрокурором Юрієм Луценком, який навіть у такій надзвичайній ситуації не втримався від того, аби не "наїхати" на своїх опонентів під час прес-конференції.

  Аркадію Бабченку волонтер радить "змінити місце проживання і не вести такий безтурботний спосіб життя", оскільки врятував журналіста виключно збіг обставин.

  Нагадаємо, "спецоперація Бабченко" викликала безліч негативних оцінок у світі, зокрема, з боку США та ОБСЄ.

  Теги : СБУ Антон Геращенко Юрій Луценко василь грицак Аркадій Бабченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів