Усіх прокурорів перевірять на доброчесність - Луценко

  16 Червня, 2016 17:06
  Кожний громадянин може повідомити групі з перевірки доброчесності прокурорів про факти, які не відповідають декларації-анкеті конкретного прокурора.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував таємні перевірки доброчесності прокурорів.

  Про це він заявив у Львові, під час представлення нового очільника прокуратури Львівської області Юрія Квятківського.

  Луценко готує наказ, за яким кожний працівник прокуратури має заповнити "декларацію доброчесності".

  "Закон передбачає щороку проходити перевірку на доброчесність, однак досі Кабмін не видав спільного для всіх порядку, тому ми видали його для Генпрокуратури. Цим займається керівник групи з перевірки доброчесності прокурорів Петро Шкутяк. Його я знаю віднедавна, але вважаю, що людина, яка пролила кров на фронті, має право спустити "дурну кров" із прокуратури", – сказав Луценко.

  Він додав, що очищення прокуратури розпочнеться відразу після того, як Мін’юст затвердить документи, тобто щонайпізніше, наступного тижня.

  Після цього на сайті прокуратури будуть розміщені порядок проведення перевірки, а також анкету доброчесності прокурора.

  Кожен громадянин України персонально, але не анонімно, має право повідомити Петра Шкутяка та його робочу групу про факти, які не відповідають декларації-анкеті конкретного прокурора.

  "Наприклад, якщо прокурор в анкеті стверджує, що не має автомобілів, але щодня приїжджає на роботу в "Ауді-6" останньої моделі, цей факт ми маємо знати, щоб провести перевірку й у встановленому законом порядку звільнити такого працівника з органів прокуратури", – пояснив генпрокурор.

  Така перевірка на доброчесність відбуватиметься в кожній області.

  За словами Луценка, робоча група узагальнить наявну інформацію по регіонах, призначає службове розслідування, і в установленому законом порядку такі працівники будуть звільнені.

  Теги : Юрій Луценко хабарі прокурори шкутяк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів