Усіх керівників військових вишів "пропустять" через АТО

  1 Жовтня, 2015 11:27
  Насувається велика реформа військової освіти та скорочення чисельності самих вишів цього профілю.

  Керівний склад військових вишів має пройти через АТО, заявив міністр оборони Степан Полторак на колегії міністерства.

  "Починаючи від керівника вишу, і завершуючи викладачами військових дисциплін. Начальники кафедр, особливо тих, які викладають військові дисципліни, заступник начальника, старший викладач, викладач, мають бути лише учасниками бойових дій", - заявив Полторак.

  Міністр забороняє залишати в академіях, вишах випускників на кафедрах одразу - лише після проходження практики у військах і після набуття бойового досвіду. "Не може викладати той, хто знає, як воювати, лише в теорії, не може вчити того, хто має практичний досвід”, - наголосив Полторак.

  Діяльність всіх керівників військових вишів буде розглянута на вищій атестаційній комісії на предмет відповідності займаній посаді. Причому він одразу попередив, що деякі військові педагоги не пройдуть переатестацію.

  Більше того, він доручив своєму першому заступнику створити комісію з реформування військових вишів, та підготувати до 1 листопада відповідні пропозиції. За результатами перевірки деякі виші можуть бути закриті.

  "У нас є навчальні заклади, які лише носять військову форму, а так важко сказати, що вони військові навчальні заклади", - заявив Полторак.

  Нагадаємо, на колегії він також висловив незадоволення зростанням правопорушень та алкоголізму у військах.

  Теги : АТО переатестація Степан Полторак виш
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів