Уряд затвердив порядок видачі карток замість внутрішніх паспортів

  1 Квiтня, 2015 12:21
  Кабмін затвердив порядок видачі спеціальних карток посвідчення особи. Однак коли розпочнеться повноцінний перехід – поки не відомо.

  Кабінет Міністрів України затвердив порядок видачі спеціальних пластикових карток замість внутрішніх паспортів, повідомляють Українські новини.

  Як зазначається в повідомленні, Державна міграційна служба поки що буде видавати такі пластикові картки поряд із паспортом громадянина України. При цьому, старі паспорти будуть також дійсні.

  Ймовірніше за все, видача карток посвідчення особи розпочнеться у столиці, а по мірі встановлення відповідного обладнання – і в регіонах. Однак коли саме можна чекати на повноцінну видачу таких карток – поки що не відомо, початок переходу залежить від фінансування.

  Нагадаємо, 30 березня 2015 року Кабмін за результатами засідання Нацради реформ затвердив спеціальну картку, яка буде заміняти внутрішній паспорт громадянина України.

  Загалом журналісти та активісти підтримують таку ініціативу уряду, аргументуючи це тим, що навіть словосполучення "внутрішній паспорт " – це радянський пережиток. А саме слово "паспорт" дослівно означає "перетин порту", тобто документ для поїздок за кордон, і внутрішнім він не може бути за визначенням. 

  Теги : Кабінет Міністрів картки паспорти
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів