Уряд Яценюка дозволив тестю Насірова масштабне будівництво

  29 Грудня, 2015 14:28
  Репутація компанії урядовців на засмучує.

  Уряд Яценюка дозволив вносити передоплату на закупівлю обладнання для добудови нового корпусу "Охматдиту". Будувати буде фірма тестя очільника ДФС Романа Насірова.

  Постанова № 1104 від 23 грудня оприлюднена на урядовому порталі.

  Кабмін дозволив здійснювати передоплату на строк до 10 місяців для закупівлі обладнання для нового лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" в Києві.

  Зазначимо, що ДП "Укрмедпроектбуд" 27 жовтня прийняло пропозицію ТОВ "Альтіс-констракшн" вартістю 389,97 млн грн.

  "Альтіс-констракшн" зі статутним капіталом 350 тис. грн належить кіпрським офшорам Altis honding limited і Garyhun investments limited. Директором фірми є Максим Забігайло, який також є директором корпорації "Альтіс-холдинг" відомого забудовника Олександра Глімбовського.

  Донька Глімбовського Катерина є власницею британської фірми Altis ltd і дружиною голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Секретарем британського "Альтісу" є брат Насірова Євген. Адресою реєстрації фірми, а також контактною адресою Глімбовської та Насірова вказана лондонська квартира за адресою 5 City Tower, 3 Limeharbour, яка належить Роману Насірову.

  Нагадаємо, "Альтіс-холдинг" не сплачує податки вчасно та в повному обсязі, а також перераховував кошти через ланцюжок підставних фірм сам собі. 

  Теги : Охматдит насіров Альтіс-Холдинг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів