"Укрзалізниця" запровадила ще одну опцію для пасажирів

  24 Травня, 2018 13:46
  У держпідприємстві пояснили, що тепер у системі онлайн-продажу квитків над зображенням місць з’явилася спеціальна позначка.

  Для зручності пасажирів "Укрзалізниця" додала нову опцію – інформування про наявність або відсутність кондиціонера у вагоні.

  Відтепер про це пасажири можуть дізнатися ще на етапі придбання квитків в онлайн-системі, повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

  "Укрзалізниця…запроваджує нову опцію – можливість пасажирам вибрати вагон із кондиціонером. Уже на етапі вибору місця в поїзді пасажир чітко розумітиме, в яких умовах він буде подорожувати та на який рівень комфорту варто розраховувати", – йдеться у повідомленні.

  У держпідприємстві пояснили, що тепер у системі онлайн-продажу квитків над зображенням місць з’явилася спеціальна позначка, яка інформує, чи є саме в цьому вагоні кондиціонер. Якщо вона відсутня, значить кондиціонер у цьому вагоні є. Ця інформація буде вказана і в придбаному квитку.

  Нова опція актуальна для регіональних поїздів і поїздів далекого сполучення.

  Як повідомлялося раніше, публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" планує встановити систему відеоспостереження у пасажирських вагонах.

  Теги : укрзалізниця квитки вагони
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів