"Укрзалізниця" подаватиме в потягах гарячі страви

  12 Червня, 2018 16:16
  Тестування нового сервісу відбуватиметься на пасажирах, що їдуть з Києва до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода.

  "Укрзалізниця" провела презентацію повноцінного гарячого харчування у нічних поїздах – з 18 червня послуга в тестовому режимі надаватиметься у поїздах, що їдуть з Києва до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Цей сервіс довгий час використовується та є популярним на залізницях в інших країнах. Меню буде залежати від сезонності, ще плануємо додати і українських страв. Асортимент відповідає найвищим стандартам, а упаковка буде підлягати повторній переробці", – заявив під час презентації в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.  Своєю чергою, куратор проекту Вілен Матвєєв зазначив: для надання послуги "Укрзалізниця" наразі пропонує три формати – "Перший – модернізований вагон-буфет, який, працюючи в автономному режимі, обслуговуватиме пасажирів на їхніх місцях. Другий – переобладнання одного з купе в штабному вагоні під сервісне, де можна буде зберігати та готувати їжу та напої та подавати їх пасажирам. Третій – ланч-бокси, які включатимуть або певний набір страв та напоїв, або можливість їхнього вибору".

  Разом з тим, зауважимо, за словами співзасновника компанії GFS, яка здійснюватиме поставки продуктів для забезпечення послуги, Бориса Шестопалова, процес передачі продукті пасажирові від постачальника через розігрів відбуватиметься в закритому режимі – "Не буде комунікації продукту з навколишнім середовищем, оскільки він буде абсолютно готовим до вживання, а тому не матиме потреби бути розкритим поза вагоном".

  Нагадаємо, філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця" 22 травня за результатами тендерів уклала дві угоди з ТОВ "Метінвест-СМЦ" про закупівлю сталі на загальну суму 1,69 млрд гривень.

  Теги : укрзалізниця Євген Кравцов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів