"Укрзалізниця" підвищила ціни на постільну білизну та напої у поїздах

  18 Сiчня, 2019 15:57
  У компанії пояснили, що, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива та електроенергії.

  З 15 січня АТ "Укрзалізниця" ввела нові єдині ціни на деякі послуги, що представляються пасажирам у поїздах, серед яких користування комплектом постільної білизни, оплата за чай, каву і питну воду.

  Про це в залізничній компанії поінформували у відповідь на інформаційний запит ЦТС.

  Зазначається, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 гривень (з ПДВ), в купейних і плацкартних вагонах – 50 гривень (з ПДВ). Повідомляється, що до подорожчання ціна користування комплектом білизни становила 30 гривень.

  Також у компанії додали, що відтепер у поїзді єдина ціна на чай, каву або пляшку води об'ємом 0,5 л становить 10 гривень.

  При цьому в "Укрзалізниці" заявили, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива, електроенергії, що впливають на собівартість послуг.

  Також в компанії зазначили, що ціна постільної білизни все одно залишається нижчою, ніж в інших країнах.

  Як повідомлялося раніше, проект фінансового плану акціонерного товариства "Укрзалізниця" передбачає підвищення тарифів на пасажирські перевезення на 12% із 1 квітня 2019 року і на 12% із 1 жовтня 2019 року.

  Теги : укрзалізниця ціни
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів