"Укрзалізниця" незаконно взяла кредит у банку Януковича

  11 Листопада, 2015 11:50
  ВБР в обхід закону "позичив" залізничникам 2,5 млрд гривень.
  Фото з відкритих джерел

  Посадовці "Укрзалізниці" незаконно взяли кредит на 2,5 млрд гривень у банку "Всеукраїнський банк розвитку", який належить Олександру Януковичу.

  Про це йдеться в постанові Печерського районного суду Києва.

  "У період з 05.02.2014 за 14.04.2014 заступник начальника ДТГО "Південно-західна залізниця" вчинив зловживання своїм службовим становищем, яке виразилося в незаконному укладанні з ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку" договору про надання овердрафту, що спричинило тяжкі наслідки. Крім того, слідчий вказує, що в період з 01.01.2013 по 30.06.2014 службові особи ДП "Донецька залізниця", ДТГО "Львівська залізниця", ДП "Одеська залізниця", ДТГО "Південно-Західна залізниця", ДП "Південна залізниця" та ДП "Придніпровська залізниця" за попередньою змовою зі службовими особами ПАТ "ВБР", в порушення процедури залучення кредитів з метою створення передумов втрати державних активів, на користь цього банку, на підставі незаконно укладених кредитних договорів, незаконно залучили понад 2,5 млрд грн., за використання яких протиправно сплатили на користь цього банку державні кошти", - йдеться в постанові.

  Раніше глава МВС Арсен Аваков повідомив, що в період 2012-2014 років посадові особи даного банку незаконно видали кредити державним підприємствам за завищеними відсотковими ставками, а отримані злочинні доходи легалізували шляхом розміщення коштів на депозитних рахунках власника банку - Олександра Януковича і підконтрольних осіб - працівників банку "ВБР" та інших юридичних осіб.

  Нагадаємо, раніше слідчі ГСУ МВС заарештували понад 2,6 млрд. гривень на депозитних рахунках фізичних та юридичних осіб у неплатоспроможному "Всеукраїнському банку розвитку".

  Теги : кредит корупція укрзалізниця Олександр Янукович банк "ВБР"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів