"Укрпошта" вимагає мільярд з бюджету та підвищення тарифів на доставку пенсії

  1 Листопада, 2018 16:07
  Керівник "Укрпошти" наполягає на внесенні урядом відповідних змін у проект бюджету на наступний рік.

  Керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський вимагає від уряду впровадити підвищений тариф на доставку пенсії.

  Відповідну заяву глава держпідприємства зробив під час прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Так, за словами Смілянського, у листопаді минулого року було встановлено тарифи, згідно з якими міські пенсіонери мають платити "Укрпошті" 1,78%, тоді як пенсіонери в селі – 2,56%. Однак протягом року  нові тарифи не вводяться в дію.  "Укрпошта" просить сплатити за комерційну послугу. Ми вимагаємо, щоб прийнятий тариф був запроваджений. Якщо ми не отримуватимемо оплату за доставку пенсій, ми не зможемо оплачувати заробітну плату працівникам. А якщо працівники не будуть отримувати зарплату, вони просто не будуть доставляти ці пенсії", – розповів Смілянський.

  Він додав, що "Укрпошта" не отримує дотацій від держави і вимушена зупинити всі процеси, що потребують фінансування, зокрема, будівництво та ремонт офісних приміщень.

  "Ми залишили тільки ті витрати, що стосуються заробітної плати", – резюмував Ігор Смілянський.

  Керівник "Укрпошти" вимагає від уряду внести зміни в проект бюджету на наступний рік і передбачити більше мільярда гривень на відшкодування тарифів за доставку пенсій.

  Раніше "Укрпошта" заявила про намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості, якщо не буде підвищено тарифи.

  Теги : тарифи укрпошта пенсії Ігор Смілянський доставка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів