"Укрпошта" хоче продати будівлю Головпоштамту

  16 Травня, 2019 14:24
  Глава "Укрпошти" підкреслив, що компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці, "якщо на це буде воля держави".

  Керівництво компанії "Укрпошта" не бачить необхідності у використанні будівлі Головпоштамту в Києві і хоче його продати.

  Про повідомив глава компанії Ігор Смілянський на презентації річного звіту компанії в Києві в четвер, передає delo.ua.

  "Головпоштамт нам не потрібен. Навіщо сидіти всій "Укрпошті", в тому числі головному офісу, в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва така чудова будівля можна набагато краще пристосувати під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати, наприклад...", – заявив Смілянський.

  Глава "Укрпошти" підкреслив, що компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці, "якщо на це буде воля держави". При цьому він зазначив, що подібна стратегія відноситься не тільки до київського, а й до інших сортувальних центрів і офісах "Укрпошти" в обласних центрах.

  За його словами, в Головпоштамту з'являються проблеми з доставкою пошти, коли в Києві відбуваються акції протесту або демонстрації.

  "Історично пошта працювала через залізницю. Так що всі вони (сортувальні центри в регіонах) – біля залізничних станцій. Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І абсолютно не потрібно, щоб туди з'їжджалися всі вантажівки" Укрпошти ", псували цим міський трафік» , – додав Смілянський.

  Нагадаємо, "Укрпошта" досягла угоди з Пенсійним фондом України щодо доставки та виплат пенсій в 2019 році за рахунок 500 млн гривень, виділених з держбюджету на 2019 рік.

  Теги : укрпошта Ігор Смілянський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів