"Укроборонпром" поки не зміг замінити російські деталі в танках "Оплот" – Міноборони

  11 Червня, 2019 10:46
  У відомстві зазначили, що для того, аби провести імпортозаміщення російських складових, вже розпочалась спеціальна дослідна робота.

  Міністерство оборони України у 2019 році не укладало контракти на виготовлення танків БМ "Оплот" через російські деталі у складі бойової машини, які досі не вдалося замінити на українські чи іноземні аналоги.

  Про це повідомили у відомстві на запит Радіо Свобода.

  "Причиною зазначеного стало надходження інформації від державного концерну "Укроборонпром" про неготовність до укладання державного контракту у зв'язку з потребою проведення робіт для імпортозаміщення певних складових, які на час розроблення зазначеного танка виготовлялись в Російській Федерації", – йдеться у відповіді Міністерства оборони України.

  У відомстві додали, що, аби провести імпортозаміщення російських складових, вже розпочалась спеціальна дослідна робота. Відповідне технічне завдання видали Харківському конструкторському бюро машинобудування імені Морозова, втім, процес ще не завершений.

  Два роки тому екс-президент України Петро Порошенко заявляв, що танки "Оплот" надійдуть до ЗСУ в 2017 році.

  БМ "Оплот" був прийнятий на озброєння у 2009-му, але до підрозділів ЗСУ бойові машини досі не надійшли.  

  Нагадаємо, раніше в "Укроборонпромі" заявляли, що порівняно з 2014-2015 роками найбільш критичні проблеми у сфері імпортозаміщення в державному концерні уже вирішені.

  Теги : Росія Міноборони Укроборонпром Петро Порошенко БМ ОПЛОТ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів