"Укроборонпром" платить своїм менеджерам по 6 тис. грн в день

  27 Вересня, 2016 12:12
  Чиновник, звільнений за "аморальне" селфі в НАБУ, відсудив 350 тис. гривень компенсації.

  Звільненому заступнику директора дочірньої компанії "Укрспецекспорт" ДГЗТП "Спецтехноекспорт", яке підпорядковується ДК "Укроборонпром", Володимиру Муцинову рішенням Оболонського районного суду м. Києва ухвалено виплатити середню зарплату за час вимушеного прогулу в сумі 0,35 млн гривень та поновити його на посаді.

  Про це повідомляють "Наші гроші".

  Чиновника було звільнено за "аморальне" селфі біля офісу НАБУ, куди він прийшов забирати раніше вилучені у "Спецтехноекспорті" речі та документи. Фото, яке обумовило звільнення, не було оприлюднене, однак у наказі про звільнення причиною вказано "вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи".

  Однак суд не знайшов нічого аморального у вчинку позивача, тому задовольнив його позов про поновлення на посаді з 1 липня 2016 року.

  Водночас, розрахунок Муцинову компенсації здійснювався на підставі денного заробітку в розмірі 6383,87 гривень. Таким чином, за 54 дні вимушеного прогулу "укроборонпромівець" отримає 350 тисяч гривень.

  Нагадаємо, на початку червня НАБУ провело обшуки в "Укрспецтехноекспорт" за підозрою щодо причетності посадових осіб підприємства до відмивання коштів від експортних контрактів через фіктивні посередницькі структури.

  Теги : звільнення суд Укроборонпром компенсація НАБУ Укрспецекспорт судові рішення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів