Укроборонпром оголосив конкурс з відбору президента ДП ”Антонов"

  7 Вересня, 2015 15:21
  Відбір претендентів на президента ДП ”Антонов” відбудеться 6 жовтня.
  Фото з відкритих джерел

  Державний концерн "Укроборонпром", що об`єднує головні оборонно-промислові підприємства країни, оголосив про початок конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантних посад президента державного підприємства ”Антонов” і директорів ще 16 держпідприємств.

  Про це говориться в оголошеннях концерну, опублікованих в газеті ”Урядовий кур`єр”.

  Прийом документів для участі у конкурсах проводитиметься до 25 вересня.

  Додатковою перевагою кандидата на посаду президента підприємства, згідно з оголошенням, є наявність ступеня магістра ділового адміністрування та/або MBA, знання української та іноземних мов, досвід роботи на керівних посадах у міжнародних компаніях в Україні або за кордоном.

  Для участі у конкурсному відборі кандидат, крім документів, має представити проект стратегічного плану розвитку підприємства в середньостроковій перспективі, в якому вказати річний план реформування підприємства, обсяг прогнозованих надходжень до держбюджету і пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства, а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

  Згідно з оголошенням, прослуховування кандидатів на пост президента ДП ”Антонов” пройдуть 28 жовтня, а результати відбору буде оголошено на сайті Укроборонпрому до 30 жовтня.

  Також повідомляється, що Укроборонпром оголосив про початок конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантних посад директорів ряду держпідприємств, зокрема Харківського конструкторського бюро з двигунобудування, зовнішньоторговельної фірми "ТАСКО-експорт", Миколаївського бронетанкового заводу, Чугуївського авіаційного ремонтного заводу, науково-виробничого комплексу "Іскра", Харківського агрегатного конструкторського бюро, конструкторського бюро "Артилерійське озброєння", Жулянського машинобудівного заводу "Візар".

  Так, прослуховування кандидатів на посаду керівників вищезазначених держпідприємств пройдуть 21 жовтня, а результати відбору буде оголошено на сайті ”Укроборонпрому” до 23 жовтня.

  Нагадаємо, наприкінці березня 2015 року Кабмін передав держпідприємство ”Антонов” до складу концерну Укроборонпром. Пізніше, в червні, керівництво Укроборонпрому звільнило Дмитра Ківу з посади президента - генерального конструктора ”Антонова”, призначивши замість нього виконувачем обов`язки президента підприємства Михайла Гвоздєва. Водночас за Ківою залишили повноваження генконструктора ”Антонова”.

  Теги : Укроборонпром ДП Антонов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів