Український футбольний клуб вперше в історії потрапив у фінал Ліги Європи

15 Травня, 2015 00:36
    Дніпропетровський "Дніпро" став першою командою з України, яка потрапила у фінал Ліги Європи.
    brightwallpapers.com.ua

Футбольний клуб "Дніпро" в Києві на НСК "Олімпійський" у півфіналі Ліги Європи з рахунком 1:0 обіграв італійський "Наполі" з Неаполя.

Київський матч почався з атак гостей, які в статусі фаворита "навалилися" на ворота українського клубу. У першому таймі італійський клуб мав перевагу, але "Дніпро" кілька разів гостро відповів. Другий тайм дніпропетровські хлопці почали активніше, і вже на 58-й хвилині Євген Коноплянка пройшов лівим флангом і віддав передачу на свого тезку Селезньова, який головою переправив м'яч у ворота неаполітанців. Після забитого м'яча український клуб півгодини провів в обороні, і за підтримки більш 62 тис. глядачів на трибунах, втримав переможний рахунок.

У першому матчі "Наполі" і "Дніпро" зіграли в нічию 1:1. Тепер у фіналі Ліги Європи 27 травня у Варшаві "Дніпро" зіграє з торішнім переможцем турніру іспанською "Севільєю".