Українські сапери отримали унікальний КрАЗ "Шрек"

  19 Травня, 2015 20:44
  Сапери Міністерства внутрішніх справ отримали нову броньовану техніку та робота-сапера.
  Фото: відкриті джерела

  Міліціонери-сапери отримали у своє користування унікальний український бронеавтомобіль з колісною формулою 4x4 КрАЗ "Шрек" One RCV.

  Цей автомобіль раніше використовувався силами ООН у зоні конфліктів на Близькому Сході та Африці. Унікальність автомобіля полягає в тому, що він має протимінний кран для роботи у вибухонебезпечних зонах. Завдяки спеціальному обладнанню автомобіль може бути використаний при роботі на мінних полях чи на ділянках дороги, на яких можуть знаходитись фугасні заряди.

  Автомобіль КрАЗ "Шрек" One RCV виготовляється при співпраці з канадською компанією Streit Group і збирають їх на заводах в Україні та ОАЕ.

  Нагадаємо, що раніше Національна гвардія отримала перші КрАЗ "Шрек" APC для перевезення особового складу. Пізніше на українські машини встановили бойові модулі з кулеметами та протитанковим озброєнням.

  Також українські сапери отримали в своє користування броньований КрАЗ "Спартан", який проявив себе в зоні проведення АТО, як автомобіль для перевезення десанту.

  Разом з бронетехнікою МВС купило для саперів робота, який здатен на дистанції розмінувати боєприпаси без загрози для життя військових. Відзначимо, що під час конфліктів у Афганістані та Іраку роботи-сапери чудово проявили свою ефективність у складі армії США.

  Теги : МВС вибухівка КрАЗ Спартан КрАЗ "Шрек"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів