Українці перерахували армії майже 5 млн грн цього року

  5 Травня, 2015 11:15
  Загалом у рамках акції "Підтримай українську армію" на рахунки Міністерства оборони України для допомоги Збройним Силам України надійшло 158 млн 260 тис. грн.

  Речник Міністерства оборони України, полковник Вікторія Кушнір відзначає, що цього року на потреби армії громадяни перерахували вже майже 5 млн грн.

  Про це вона сказала під час брифінгу, повідомляє УНІАН.

  Кушнір зазначила, що станом на 27 квітня 2015 року у рамках акції "Підтримай українську армію" на рахунки Міністерства оборони України для допомоги Збройним Силам України від юридичних та фізичних осіб загалом надійшло 158 млн 260 тис. грн.

  За цей рік – майже 5 млн грн. Із них за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер 565 на підтримку української армії надійшло майже 903 тис. грн, які призначені для матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України.

  Речник Міністерства оборони України зазначила, що 134,5 млн грн використано на матеріально-технічне забезпечення, зокрема, на придбання шоломів, спальних мішків, польових костюмів нового зразка, черевиків із високими берцями, льотно-технічного обмундирування, засобів зв’язку. Крім того, 13,1 млн грн використано на придбання медичного обладнання.

  Як повідомлялося раніше, за перші місяці цього року українці перерахували армії понад 3 млн грн.

  Теги : Міноборони ЗСУ армія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів